Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol találnék pár honapos...

Hol találnék pár honapos masszőr tanfolyamot? Kb 3 honaposat keresek vagy annál rövidebbet. Fizetős is lehet

Figyelt kérdés
kismama vagyok 6 honapos ugyhogy most szeretném elvégezni .de ha megszületik viszont már nemszeretném tanulással tölteni az idöt. viszont kell a pénz és ha már 3 éves lesz akkor elszeretnék menni dolgozni
2008. jún. 30. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennyire rövid masszőr tanfolyam nincs. amikről én hallottam eddig, azok évesek, két évesek voltak.
2008. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg amíg 1 éves lesz törpike. Aztán alkalmanként már rábizhatod valkire a családban. A mnukaügyiközpontok szokták tmogatni az ilyen tanfolyamokat. Vagy akár kismamaként ingyenesen is elvégezheted. S 1 év alatt simán meg tudod csinálni úgy, hogy picikédet rövid időre másra bízod.

Én 3 éves fősulit csináltam végig a kisfiam mellett aki éppen csak 4 hónapos szopós volt mikor kezdtem, s meg tudtam oldani.

2008. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyógymasszőr és a fürdősmasszőr képzés valóban 1 éves. De csak ha hobbiból szeretnél tanulni, akkor elvégezhetsz "frissítő masszázs" / thai masszázs tanfolyamot. Néhány alkalom csupán. OKJ-s bizonyítványt azomban nem kapsz.

(feketén dolgozhatsz vele)

2008. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A neten nagyon sok lehetőség van, én is ezen gondolkodom egyébként. A fővárosban ez tűnt a legszimpatikusabbnak, többfélét is el lehet náluk végezni.

[link]

Én arra gondoltam, hogy megkérdezem, hogy több tanfolyamnál van-e kedvezmény...

2008. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Vannak 3 hónapos tanfolyamok, amelyek oklevelet adnak. Ezzel már lehet hivatalosan is vállalkozni, tehát nem kell feketén dolgoznod. További felvilágosítást az ALFA KAPOS tud nyújtani.
2009. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!