Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ezek közül melyik szakmát...

Ezek közül melyik szakmát lenne érdemes választanom amivel el is tudnék helyezkedni? 21/L

Figyelt kérdés

Most nyáron végeztem csecsecsemő és kisgyermeknevelő felsőfokú Okjn de egyenlőre nem tudok vele elhelyezkedni pedig sok helyen bennt van az önéletrajzom. Szeptembertől szerettem volna szakmámban dolgozni, de mivel nem alkalmaznak egy pályakezdőt mást kell kitalálnom. Néztem okjs tanfolyamokat de nekem már fizetős lenne nappalin estin és levelezőn is. Amit találtam ott elég elfogadható árak vannak. 12500 estin 25000 Ft nappalin levelezőn pedig az esti fele. De nem tudom melyik szakramenjek és hogy nappalin levelezőn vagy estin tanuljak. Estin és nappalin es estin ezekre lehet beiratkozni:foglalkozás szervező, gyakorló

kozmetikus, gazdas. Informatikus

idegenvezető inform.rendszergazda irodai asszisztens kereskedő kozmetikus kiadványszerk. Korrektor logisztikai üg yintéző

mentálhigiénés asszisztens műszaki inform. pedagógiai és családsegìtő

pénzügyi termékértékesítő pénzügyi számviteli ügyint. Szállítmányozási

ügyint. szoc. asszisztens szoc gyermek és ifjúságvéd. ügyviteli titkár

ügyint.szoftverfenlesztő turisztikai szervezo értékesito vállalkozási és

bérügyint. vám jovedeki es termekdij ugyint. vendeglato es uzletvezeto.

Levelezőn:


2013. aug. 29. 22:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam:levelezőn is ugyanezeket lehet tanulni.
2013. aug. 29. 22:09
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeptember közepéig lehet beiratkozni.
2013. aug. 29. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!