Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tavaj ElektroNIKAI Technikusi...

Tavaj ElektroNIKAI Technikusi oklevelet kaptam, most Erősáramú ElektroTECHNIKAI Technikus Szakra jelentkeztem, csak hogy már nem modulláris rendszer van, és nem fogadják el felmentésként az oklevelemet xy tantárgy alól. Mivan ilyenkor? Tovább lentebb

Figyelt kérdés

Ott tananyag egy részéről akkor mért kell megint ugyanazt tanulnom?

Ezen felül, első év mind a két szakmának ugyanaz a tananyag, akkor az én szakmám nem ér egy kalap sz@rt sem? De értitek, ha oklevelem van az ad

Mi a megoldás, hova forduljak?


2013. szept. 2. 15:06
 1/1 A kérdező kommentje:

javítás:De értitek, ha oklevelem van az adott tantárgyakból, tervezési jogosultságom is van rá akkor mért kell újra tanulnom?

Elnézést a hibákért, csak kicsit magas a vérnyomásom.

2013. szept. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!