Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 125cm3 motor jogsira vizsgázné...

125cm3 motor jogsira vizsgáznék, Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
15 töltöm be októberbe és állítólag 15.5 évesen elkezdhettem jogsit 16évesen gyakorlati vizsga, arra gondoltam Jövő nyár közepén vagy vége fele elkezdem és majd október valahányadik-án betöltöm 16 és go gyakorlati és kész jogsi nem?És hogy ajánljátok? amugy első motornak aprillia rs 125-re gondoltam mert mindig is tetszett meg egy olyanra vágytam.Mondjátok el alapokat azt h :mikor kezdjem , meg hogy jó motor meg mennyibe fog kerülni összesen!Suliba járnék vele meg ide oda..

2013. szept. 5. 21:03
 1/1 anonim válasza:
kell hozzá elsősegély vizsgát tolni vöröskeresztnél és kresz elméletit az elsősegélyt utána is megcsinálhatod de amíg nincs meg nem kapsz jogsit az elméletit előtte kell. váltós motron vizsgáznál-e. ha jogosan szeretnél elvileg olyat vezetni akkor azzal kell vizsgázz és akkor utána mehetsz váltóssal és robogóval is. egész jó kis moci kezdetnek megteszi többet nemtok róla :D
2013. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!