Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes elmenni a jobbagyfélte...

Érdemes elmenni a jobbagyféltekés rajzolásra?

Figyelt kérdés

Szeretnék alkotni valamit és úgy érzem ehhez a rajzolási készségemre kell támaszkodnom.

Használ valamit egy ilyen tanfolyam ?

Tényleg annyival jobb leszek mint amennyire mondják ?



2013. szept. 7. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ezernyi ilyen kérdés van...

Másolni fogsz tudni képről, talán igazi tárgyról. Szerintem nem igen érdemes elvégezni a tanfolyamot ha tényleg valami egyedit akarsz alkotni.

Jobban jársz ha rendesen kezdesz el tanulni rajzolni, és nem ilyen módszerekkel.

2013. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy lehet megtanulni ?
2013. szept. 7. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Rajztanár, könyvek, szakirodalom... Neten is találsz sok hasznos dolgot a rajzolás (pontosabban a technikák) megtanulásához.
2013. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Meg lehet így tanulni rajzolni.


De akit én ismerek és tanár az is csak képről tud másolni!


De ha meg tanulsz így rajzolni, akkor is csak annyira leszel művész amennyire most az vagy. Ha most nem vagy nagy máler akkor utána sem leszel az.


Egyébként a könyv fent van a neten...

2013. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csaba81F válasza:
57%
Szerintem autodidakta módon is simán megtudnád tanluni
2013. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
én sokat fejlődtem, s a világot is máshogy látom, mert itt nem csak a rajzolás a lényeg :)
2013. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nadet válasza:
30%

Akik nem végeztek jobb agyféltekés rajztanfolyamot, csak találgathatják miben segít, vagy miben nem.


Én képzőművészeti középiskolát, és egyetemet is végeztem, ismert művészek keze alatt formálódtam, de mégis egy nagy hiányérzet maradt bennem.


A jobb agyféltekés módszer adta meg azt, amivel betölthettem az űrt, és ráébredtem, hogy ez a közös alap, amire a művészetet fel lehet építeni. Vagyis ha érzékelem a látvány minden kicsiny részletét, képes vagyok bármire.


Akár élethűen rajzolni, hozzáadni, elvenni, kiemelni a valóságból, és ez az amit mi egyéniségnek, egyéni útnak nevezhetünk.


Ha valaki nem látja, csak nézi a világot, mert "csak" megtanították rajzolni, vajon képes-e ugyanerre a szabadságra?

2014. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
10%

Én nagyon nem szeretem ezt a tanfolyamot, sőt, gyűlölöm, mert értéktelenné "tett".

Kiskorom óta elég jól visszaadtam mindent papíron, nem voltam profi, de azért kitűntem a nagy tömegből, most viszont ez semmissé vált, és bárki megtanulhatja ezt két nap alatt...

2014. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!