Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegélynyújtás vizsgára...

Elsősegélynyújtás vizsgára hogy kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

Lehet telefonon is, vagy mindenképpen el kell menni személyesen a Vöröskereszt központjába (Arany J. u.)?

Meg azt hiszem a vizsgadíjat csekken kell befizetni, és az a csekk is kell a jelentkezéshez? Azt hol lehet beszerezni?


Bocsi, ha hülye a kérdés, de valaki le tudná írni részletesen, hogy hogy kell jelentkezni EÜ vizsgára?

Már csak ez hiányzik a jogsimhoz és mihamarabb le akarom tenni.


Köszi előre is!



2013. nov. 21. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Háromféle variáció létezik.

1. Az autósiskola, ahol tanultál vezetni, ott meghirdetik az elsősegélynyújtás oktatását és vizsgáztatását is. Megéri ott érdeklődnöd először.

2. Telefonon is tudsz érdeklődni, de hidd el, 1 embernek nem fognak indítani kurzust. Ha többen lesztek az úgy is ki lesz hirdetve, de egy próbát szintén megér.

3. Bemész és megkérdezed, de ezt telefonon is megtudod tenni, szóval szerintem ez felesleges.


Csekkprobléma. Ha jól tudom, akkor 3x4órás az elsősegély oktatás. Az első órán megfogod kapni a csekket, amit fel kell adnod postán, még a vizsga előtt legalább 2-3nappal. Majd ha mész vizsgázni, ott meg kifizeted a vizsgadíjat. 2 éve még így nézett ki a helyzet.


Remélem tudtam segíteni. Sok sikert. Kérdéseidet privát üzenetben megválaszolom. ikicasillas

2013. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!