Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha 2013 áprilisban tettem le...

Ha 2013 áprilisban tettem le a Kresz vizsgát, akkor vonatkozik rám is törvénymódosítás?

Figyelt kérdés

Áprilisban vizsgáztam le KRESZ-ből, és akkor még nem volt korlátozás, hogy egy éven belül be kell fejezni a jogosítványt ezt csak utána hozták. Már csak egy forgalmi vizsgára lenne szükségem, és ha áprilisig nem sikerül megcsinálnom, rám is visszamenőleg hat a törvény és nekem is újra kell kezdenem az egészet, vagy ez csak a törvény beiktatás után elkezdettekre vonatkozik? Esetleg utána lehet olvasni valahol? Én nem találtam semmit.

Köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 20. 14:03
 1/1 anonim válasza:

Ezt egy fórumon találtam:

Az elméleti vizsga érvényessége 2 év, ha ebből kicsúszol, akkor a teljes tanfolyam ismétlésével lehet újrakezdeni.

Alapszabály: A sikeres elméleti vizsga és a sikeres forgalmi vizsga közt nem telhet el 2 évnél több.

Ha még nem telt le a 2 év, akkor minden eddigi eredményed megmarad, folytatható a tanfolyam, (hacsak a Te iskolád nem rendelkezik másképp már a beiratkozáskor , ezt Ők tudják megmondani..) de ekkora kihagyás után lesz mit pótolni, erre készülj fel!


Egyébként nekem is csak a forgalmi van hátra! Ha teheted kezdd el, ne halogasd.

2014. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!