Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gépjárművezető szakoktató képzés?

Gépjárművezető szakoktató képzés?

Figyelt kérdés

Hol találok ilyet Budapesten, vezetés oktatást szeretnék tanulni, úgy hallottam, hogy most ebben a szakmában nagy reform változás volt. De iskolát/tanfolyamot nem találtam sehol. Tudja valaki, hogy milyen feltételeknek kell megfelelni, és mennyibe kerül kb. az oktatás?

Konkrét választ nem találtam ezekre sehol.


2009. nov. 27. 01:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam, hogy egyáltalán nem indítanak ilyet, csak később, hol lehet ezt megtudakolni hogy mikorra várható ha esetleg tényleg így van?
2009. nov. 27. 01:52
 2/4 anonim válasza:
Szia. A 24/2005Gkm rendelet szabályozza a szakoktatók képzését. Felsőfokú szakképesítést ad. Minimum 22 éves kor, érettségi, minimum "B" kategóriás jogosítvány és sikeres felvételi vizsga. Az, hogy most pesten indul vagy nem ne válogassunk és is anno az oktatóit és az iskolavezetőit is több száz km távolban csináltam az otthonomtól. Általában évente 1 max 2 tanfolyamot szoktak csinálni nagyvárosokban általában Budapest eléggé gyakori helyzeti előnyban van azért! Azok a képzőszervek szoktak tanfolyamot rendezni akiknek erre engedélyük van a vizsgáztatást az NKH szakmai vizsgabizottsága végzi el. Nagy reform még nem volt csak tervben van de szerintem választásokig nem is lesz. Igen igaz jelenleg a legfrissebb tudomásom szerint és már egy jó ideje (pár év 2005óta) bizonyos okok miatt egyáltalán nincs szakoktató képzés magyarországon. Meddig lesz így szerintem senki nem tudja. Az ár kb. egy 3 műszakos képzés olyan 300ezeret számoltam 8évvel ezelőtt csak arra nem emlékszem, hogy ez csak a képzés volt vagy ebben már benne voltak az útjaim meg a szállás sorry 8év. De szerintem ebben már minden bennne volt. Az új általad reformnak hívott tanfolyamra mondogatják ennek a dupláját is de majd ez akkor derül ki ha indul egy. Az NKH honlapján és azokonál az iskoláknál ahol szoktak ilyet csinálni érdemes közbe közbe tájékozódni amit én nem tettem meg mostanában. De ha mégis indult tanfolyam írjátok meg nekem mert akkor én lemaradtam valahol.
2009. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A 3 szaknál a kreszt, műszakot és a vezetést értettem.
2009. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bme-ejjt tartotta a tavalyi évben a továbbképzést. én ennyit tudok jelenleg. Most mi a helyzet képzéssel ?
2012. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!