Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szakácsnak vagy cukrásznak...

Szakácsnak vagy cukrásznak tanuljak inkább?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mennyire jó a kézügyességed, már elnézve azokat a nagyon szép süteménykreálmányokat. Kicsit több mindent is írhatnál magadról. Így elég nehéz segíteni!
2014. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem szakács
2014. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Erre nincsen jó válasz, hisz akkor mindenki azt választáná. Nekem a szakácsat hasznosabb, de a cukrászdában kellemesebb volt dolgozni, mert keveset bánunk késsel, meg nincs hagyma és forró zsír, szóval ott nem paráztam annyit. A sütit nagyon hamar megunod, meg egészségtelen is, míg ha szakács vagy, tudsz enni, meg haza is vinni.
2014. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindkettőnek.
2014. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Atisbe válasza:

attól függ melyik tetszik jobban,de lehet h szakácsként tanulsz a cukrászatbol is,és forditva nem...

mint én erősáramu berendezés szerelő vagyok de tanultam épületvillamosságot is.de forditva nem lett volna..de a szakácsoknál nem tudom igy van e..de a szakács kelendőbb

2014. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a cukrászatot ismeren közelebbről, de amit írok a szakácskodásra is igaz. Mindenképpen oda menj, ahol jobban érzed magad, amit jobban szeretsz csinálni. Ha nem szereted igazán egyiket sem, akkor inkább szakácsnak menj, mert cukrászként csak minimálbérért állandóan munkáért kuncsorogva töltheted az életed. Ha szereted a cukrászatot, akkor elég sokféleképpen választhatsz munkát, lehetsz cukrászdában süteménykészítő vagy eladó, dolgozhatsz kicsi vagy nagy cukrászüzemben, nagy gyárban, szállodában, ABC-ben cukrászpultnál, stb. Viszont jobb helyen csak úgy maradhatsz meg, ha igazán szeretettel, szívvel-lélekkel végzed a munkád. Ha nagyon jó a kézügyességed, akkor nagyon kreatív munkákat is végezhetsz, formatorták, bonbonok, esküvői torták, marcipán figuták mindig kellenek. Szakácsként dolgozhatsz kevésbé szerelemből is valami nagykonyhán, kifőzdében, kajagyárban. Szerintem.
2014. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kéz ügyességem nagyon nincs
2014. jan. 20. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!