Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szórakoztató zenész OKJ?

Szórakoztató zenész OKJ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok valamit erről a képzésről? Indul még valahol? Érdekelne olyan képzés is, ami zenével, énekléssel foglalkozik, de nem klasszikus és nem jazz. Tud valaki ilyet esetleg?

2014. jan. 22. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj: [link]

Ez azt jelenti hogy még indíthatnak ilyen képzést, mert szerepel a képzési jegyzékben.

Itt van pl. egy honlap ahol erről írnak.

[link]

Egyébként beírod a google-ba, hogy "szórakoztató zenész képzés" és kidobja neked a sulikat.

2014. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van, azt kihagytam, hogy Budapesten keresném.. ez Székesfehérváron van. :/
2014. jan. 22. 14:05
 3/5 Hikari100 válasza:

Szia. Könnyűzenét az országban nagyon kevés helyen működtetnek,2 iskola van, az én iskolám ahova járok a székhelye Békéscsabán van. De Szegeden és idén szeptembertől már Budapesten is működtetni fogják, nagyon jó suli, én 5 évig jártam oda 4+1ként és idén szakvizsgázok vagyis szerzem meg az OKJ-s papírom énekesként, csak ajánlani tudom. Premier Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola az iskola neve, felvételi van, de nem kell aggódni, csak tanár után kell tapsolnod valamint énekelni kell,de nem félelmetes az egész. Remélem tudtam segíteni. És sok sikert ha esetleg ezt a sulit választod, nem bánod meg, én se bántam meg, sokat tanultam ebben az iskolában, magabiztosságot, félelem leküzdést.

Itt a suli honlapja: [link]

valamint a facebook-on: [link]

2014. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. dec. 9. 00:52
 5/5 anonim válasza:
Amúgy ez mire jó? Kapsz egy papírt, hogy énekes vagy?
2014. dec. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!