Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 4 év befejezett főiskola...

4 év befejezett főiskola után, és 2 éve befejezett pkj után a munkaügyi megalázó tanfolyama akar küldeni?

Figyelt kérdés
Az iskola után bejelentkeztem a munkaügyibe, gondolván előbb-utóbb találok állást, és addig a TB-m rendezve lesz, az által, hogy a munkaügyi igazolja, hogy álláskereső vagyok, és azt önkormányzattól ezt kérem. Munkára nem is számítottam, mert valljuk be, csak mezőgazdasági közmunkák vannak javarészt. Most pedig tanfolyamon kell megjelenem, ahol mindenféle alap dolgokat fognak tanítani. Mit csináljak, hogy nem készüljek ki. Egy ilyen megalázó tanfolyam után, már egy állásinterjún sem lenne önbizalmam.
2014. márc. 4. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

1. magad fizeted a TB-t


vagy


2. Elmész a tanfolyamra, és ha túl okos vagy hozzá, akkor segíted az osztálytársaidat a tanulásban, és akkor máris nem érzed megalázva magad. (Nem érdemes szándékot tulajdonítani a bürokráciának. Az önbizalom csak rajtad múlik, ne hibáztass másokat, ha sikeres akarsz lenni.)

2014. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi választ! Ja igen OKJ a kérdésben, csak elírtam!
2014. márc. 4. 15:22
 3/3 anonim válasza:

Nem rosszbol ,es ne is haragudjal meg azert amit irok .

DEE nemtudom h a magyarok miert nem akadnak ki ,ha kuldik oket ilyen tanfolyamra plusz meg ugy hallotam fuzetnek is erte .

En ahol lakom , nem kuldenek senkit sehova , fuzetik utanuk a beteget es ennyi , nem ajanlanak semmi munkat . Nem kuldenek sehova . Es ha megis elmesz valahova dolgozni , egy olyan papirt adnak ,h ki lehetne vele .... es kozbe meg mindig kell jarnod a munkaugyire , a fuzetesi papirodon meg az van h egyesz honapba 20 napon megjelentel es 18 orat dolgoztal - igen jol olvasod 18 orat . Szoval inkabb oruj , es ha nem tetszik h oda kell jarnod akkor keres magadnak munkat ,

Ja es meg eddig soha senkitol nem hallotam h a tanulas megalazo dolog , kitudja lehet te is tanusz valamit ...

2014. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!