Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha nekem van már 2 szakmám,...

Ha nekem van már 2 szakmám, és be is vagyok jelentve napi 8órában, akkor lehet-e esélyem hogy valamilyen formában támogatást szerezzek egy új szakma elvégzéséhez?

Figyelt kérdés
és ha lehet,akkor milyen támogatást lehet szerezni rá?bővebb információra lenne szükségem,mert nem nagyon értek hozzá,hogy ez hogyan működik.Előre is köszönöm a segítségeteket!

2014. márc. 7. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ!

Ha a 2 szakmád közül bármelyiket iskolarendszerű képzésben ingyenesen szerezted akkor nem tudsz ingyenesen tanulni, mert nem támogatja az állami jelenleg csak egy szakma megszerzését.

Ha a fentiek igazak rád akkor bárhova mész fizetned kell a suliért, akár tanfolyami rendszerű a képzés, akár iskolarendszerű esti vagy levelező a képzés.

Egy kivétel lenne ha munkanélküli lennél..és a munkaügyi kp. tanfolyamra beiskoláz akkor az ingyenes természetesen..de te dolgozol tehát ez kilőve.

2014. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik szakmámat iskolarendszerű képzésben szereztem a másikat pedig OKJ-a tanfolyam segítségével.
2014. márc. 7. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor már neked csak a fizetős képzés maradt..ha nem vagy munkanélküli.
2014. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkanélküli nem fog beiskolázni, főleg ha már van 2 szakmád. Nekem is van gy technikusi, amivel semmire sem megyek. Szerintük piacképes, valóságban meg egész Mo. területén sincs rá kereslet.
2014. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!