Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen számítógépes programok...

Milyen számítógépes programok vannak, amivel tudok sakkot oktatni?

Figyelt kérdés
Elsőéves tanítószakos hallgató vagyok és gyakorlatként oktathatok sakkot elsősöknek és másodikosoknak. Mivel rendelkezésemre áll egy digitális tábla, szeretném kihasználni, viszont egy ilyen programot sem ismerek és már a google-t is szétnyálaztam, de nem bukkantam semmi ilyesmire.

2014. márc. 9. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg?

[link]

2014. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos... Köszönöm a választ, de olyan program kellene, amin bemutathatnám pl.: a megnyitásokat, a kötést, stb. tehát testreszabható.
2014. márc. 9. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Chessmaster: Grandmaster Edition

Rybka 2 - ez ingyenes.

2014. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt azért jól érzem, hogy nem tudsz sakkozni, csak rákényszerülsz, hogy tanítsd? Sosem értettem, miért kell valakire olyat erőltetni, amihez nem ért.
2014. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!