Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A munkaügyi központ által...

A munkaügyi központ által induló tanfolyamon, mikor kell megirni a "felvételi tesztet"?

Figyelt kérdés

Most szeretnék regisztrálni, hogy elmehessek tanfolyamra.

hallottam, hogy irni kell egy tesztet. mikor kell megirni? akkor amikor regisztrálnak, vagy máskor?

ápolási asszisztensnek szeretnék jelentkezni, nem tudjátok milyen kérdések lesznek?


2014. ápr. 7. 13:16
 1/2 anonim válasza:

regisztrálsz, aztán jelentkezel a tanfolyamra, ekkor beírnak a felvételire. Valszeg el kell menni az iskolába ahol majd a tanfolyam lesz konkrétan. Ott írod meg a felvételit. Ennek az eredményéről 1-2 héten belül értesítenek. Az, hogy a jelentkezéshez képest mikor lesz a felvételi nem lehet megmondani mert annak egy fix dátuma van. Én hétfőn jelentkeztem tanfolyamra, szerdán már írtam a felvételit. Ha 3 héttel hamarabb jelentkezek, akkor annyit várok.


Maga a felvételi főleg logikai, alapműveltségi jellegű. Gondolom lesznek egészségügyi kérdések is, de semmi komoly, ez inkább ilyen "hülyeszűrő".

2014. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :D
2014. ápr. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!