Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tudok jelentkezni az ORFK...

Hol tudok jelentkezni az ORFK Kiképző kutyavezetői tanfolyamára? Mik lehetnek a feltételek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Fegyveres testületnél dolgozol és szolgálati kutyát szeretnél vagy civilként mennél??
2014. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
civilként szeretnék inkább
2014. máj. 20. 22:45
 3/4 anonim válasza:

Szerintem a 18 életév betöltése a feltétel, valószínű egészségügyi alkalmasság is van, ebben nem vagyok biztos.

Az iskolát kellene felhívni, az oktatási osztályt, ott mindent elmondanak. Én két tanfolyamot is végeztem rendőrként, nyomkövetőt és szagazonosítót.

A kiképzőin gondolom a segédképzést érti, tehát az őrző-védő munkához. Biztosan van tanfolyam, ha nincsen, szerintem igény szerint is indítanak. Régen a gyakorlat az volt, egy hivatásos kiképző mellé került a tanfolyamra jelentkező, a kiképzőnek volt egy járőrkutyás tanfolyama 15-20 kutyással ott lehet gyakorolni a képzést. Nagyon sok dolgot meg lehet tanulni az iskolán, nyitott szemmel kell járni, beszélgetni kutyásokkal, tapasztalatokat cserélni, vannak fanatikus kutyások, ezt úgyis lehet látni ki milyen. Akinek a kutyája ápolatlan, azzal ne is nagyon kell szóba állni, ez alap, hogy a kutya ápolt legyen. mesélhetnék sokmindent, erdekes szakág az biztos.

2014. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!