Hol tudok olyan autocad tanfolyamot végezni ahol webes, illetve elektronikus formában kapom meg az anyagomat?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy külföldön dolgozom és egy hónapban egy hetet vagyok otthon,és szükségem lenne egy ilyen tanfolyamra.Esetleg web cimet vagy valamit tudnátok nekem irni?
2014. máj. 29. 18:30
 1/3 anonim válasza:
Felhasználói kézikönyvből nem megy? Esetleg ha van egy ismerősöd, aki az alapokat megmutatja, szerintem utána könyvből is meglehet tanulni, meg rengeteg dologra magadtól is rájössz, meg ott a súgó is. Bár nem tudom milyen szinten akarod űzni, meg miket szeretnél rajzolni..
2014. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A munkámhoz tartozik,konkrétan nem nekem kell ezeket elkésziteni mert én már megrajzolt fájlokkal dolgozok,de be szeretném magam biztositani egy ilyen tanfolyammal,akér feljebb jutni a munkámban akár bármi történjen el tudjak helyezkedni,mert tudok helyeket ahol ezt kérik,és igy bármi van el tudok helyezkedni akár ebben is ideiglenesen.
2014. máj. 30. 19:32
 3/3 anonim válasza:
A legalapvetőbb dolgok fent vannak youtube-on !
2014. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!