Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van-e Budapesten olyan masszáz...

Van-e Budapesten olyan masszázs tanfolyam amit az USA-ban is elfogadnak?

Figyelt kérdés
Én nem itt akarok vele dolgozni, esetleg olyan csapat kell aki segít szerezni a vizsga után egy 2-3000 dolláros szerződést. Hja, perfekt angol vagyok és 40 éves. Mennyibe kerül egy ilyen tanfolyam?
2014. jún. 14. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Többféle masszázs létezik, USA-ba szerintem leginkább a frissítő masszázs és a gyógymasszázs az, amit nem nagyon végeznek olcsó szalonokban a bevándorlómunkások.

Ezzel a kettővel esetleg egy sportcsapatnál eltudnál helyezkedni, kellő protekcióval. Sajnos ez nagyon nem megoldható, de szerencse kérdése ugye.

Nem valószínű, hogy lennének fejvadászok akik kezdő masszőrökre hajtanának, azok inkább az orvosokra pályáznak.

OKJ-n elvégezhető mindkettő olyan 100-200e / tanfolyam körül.

Azért azt ne felejtsd el, hogy az USA-ba munkavállalói vízumot baromi nehéz manapság szerezni, mivel az alkalmazó cégnek bizonyítania kell, hogy Amerikában nem talált nálad jobb szakembert. Esetleg kimehetsz 90 napos nyaraló vízummal és ottmaradsz, majd dolgozol illegálisan, de akkor meg a fizu és életszínvonal közel sem lesz a legjobb.

2014. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor olyan USA hoz tartozó helyre mint, Havai, vaqy Puerto rico vagy luxushajó?
2014. jún. 14. 22:57
 3/3 anonim válasza:
Hawaii - lomilomi mely királynő a masszázsok között. Ha arrafelé jársz, érdemes elkezdeni tanulni, mindenhol vevők rá
2014. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!