Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van itt csecsemőápoló, csecsem...

Van itt csecsemőápoló, csecsemős nővér?

Figyelt kérdés

Lenne egy két kérdésem :)

Mi a különbség a gyakorló csecsemőápoló és a sima csecsemőápoló OKJ-s képzés között.

Mi a feladata egy csecsemőápolónak , miket csinálnak(papírforma szerint tudom , tapasztalatra lennék kíváncsi )

Könnyű elhelyezkedni benne?

Nagy élmény volt a szülésem ezért szeretném ezt csinálni:)



2014. jún. 20. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre már itt válaszoltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

A képzés viszont megváltozott pár éve és már kötelező felnőtt osztályon is gyakorlatot tenni.

Egyébként én hozzátenném, hogy a csecsemősnővér a legtelítettebb szakma az ápolási körökben. Gyakorlatilag kihalásos alapon lehet csak munkát kapni vele és kezdőket nem is vesznek fel. Ha csak erre alapozol, és csak csecsemősként dolgoznál, akkor szerintem inkább felejtsd el. Az én önéletrajzom 3 éve csücsül egy ilyen helyre. Protekcióm van és önkéntes is voltam, tehát én vagyok a várományos a helyre, de mivel nincs üresedés, nem kapom meg. Egy ilyen helyről pedig nem szoktak felmondani.

2014. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , én írtam ki a másik kérdést is :) Mindenképpen arra mennék ahol több tudást lehet összeszedni nem amelyiket "gyorsan letudom". Nagyon érdekel ez a szakma , és szeretném jól csinálni ha oda jutok. Mit javasolnál helyette ami hasonló szakma , de biztosabb a hely?
2014. jún. 24. 19:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Olvastam , hogy gyermekápoló vagy , megkérdezhetném hogy hol dolgozol és mennyit kapsz ? Csak kíváncsiságból , és hogy miket csinálsz egy nap?(nem szeretnék tapintatlan lenni , de nagyon kevés információ van interneten)
2014. jún. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!