Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi központon keresztül...

Munkaügyi központon keresztül lehet-e GYED alatt gyógymasszőri sulit végezni, vagy csak a sima lazító masszázs tanfolyamot támogatják?

Figyelt kérdés
Mindenképpen gyógymasszőr szeretnék lenni. Még az is érdekel, hogy kb. mennyibe kerül most, én 300000 Ft-ot hallottam. Szeged jobb, vagy Kecskemét? Ha fürdőben akarok dolgozni pl. Kiskunmajsán v. Kiskunhalason, esetleg lehet-e szerződést kötni a fürdővel, és támogatja-e a sulit?
2008. aug. 1. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a munkaügyibe, hogy ne is álmodjak róla,hogy bármit fizetnek, ez a lehetőség amolyan nesze semmi fogd meg jól, van ilyen, hogy befogjuk a szánkat, de úgy van kialakítva a feltételrendszer, hogy ne igazán tudjuk igénybe venni. Persze évente 1-2 embernek sikerül, hogy ne érje szó a ház elejét. Remélem, Te beleesel! Ha esetleg lesz időd, kedved írhatnál, hogy sikerrel jártál-e. Sok minden jót!
2008. aug. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!