Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jelentkeznék az ének iskolája...

Jelentkeznék az ének iskolája 3. évfolyamába (ha lesz), mik lennének a felvételi lépések?

Figyelt kérdés
A Girl on Fire-t énekelném és azt nem tudom hogy a felvételinél milyen meghallgatások lennének milyen felvételi lapot kéne beküldeni , kellene-e beküldeni képet vagy videót..?!

2014. jún. 29. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Készíts róla egy videót youtube-ra. Vagy már van?
2014. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nincs de ha szükség van rá készítek.
2014. jún. 29. 16:48
 3/6 A kérdező kommentje:
És a másik kérdés,hogy ott a saját ruháidat kell hordani fellépéskor vagy megcsinálják a hajad , kisminkelnek és ruhát adnak?!
2014. jún. 29. 17:24
 4/6 anonim válasza:
Ha elindul megint akkor úgyis minden reklámba beleteszik, hogy "jelentkezni lehet a .../...hu oldalon a jelentkezés gombra kattintva. Ott valószínűleg minden adatot megtalálsz, vagy legalább egy telefonszámot/helyszínt ahol érdeklődni tudsz.
2014. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2PacShakur válasza:
Szia ! Ne csak egy dalt kell énekelned! 3/4 számot kell elő adni ez lehet jass, hip-hop, r&b, soul,...stb! :) Lessz elő válogató ! Ha ott jó vagy akkor be kerülsz a zsűri elé! Ha ott is jó vagy akor be kerülsz az enekiskolajajba! Ott adnak ruhát! Azért tudom ezt mert én voltam már! Csak a zsűri ne elégedett meg! De azt figyelfigyelembe vettek hogy saját dalt írtam adtam elő! Sok sikert !
2015. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovács Bence Trisztá válasza:
Sziasztok. Eggyik rokonom nevezett, be is hívták, csakmazenei alapot nem tudjuk letölteni sehol. Holmlehet megszerezni?
2015. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!