Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen végzettség kell, hogy...

Milyen végzettség kell, hogy egy Pénzügyi Tanácsadó és Biztosításközvetítő céghez munkát kapjak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egy érettségi és ezek a cégek úgyis kiképeznek hiénának, házalós ügynöknek, mert ezek általában ezt csinálják és ezt talara biztosítás közvetítés. Sok helyen elvárják, hogy vállalkozóként csináld, de a többségnél jutalékos fizetés van. Kicsit elvakultan kell a dologhoz állni és akkor is rá kell beszélni az embert a biztosításra, ha különben nem lenne szüksége rá. Rengeteg befektetés, utánajárás, telefonálgatás és utazgatással jár, főleg önköltségen, és csak akkor fizetődik ki, ha kötsz pár szerződést.
2014. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 moneymoon válasza:
Érettségi, majd utána egy MNB.által felügyelt vizsga.
2014. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 moneymoon válasza:
Szeretnél ebben a szakmában dolgozni?
2014. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia ! Én biztosítási ügynökként dolgozok szeretem a munkám egyszer nem házaltam , az elsőnek üzenném ne általánosíts nem mindenki egyforma igenis szükségük van az embereknek biztosításra és valóban így van ahogy mondtad nem mindenkinek ugyanarra van szüksége a dolog lényege az igény alapon értékesítés , ha látom hogy az adott ügyfélnek nem megtakarítás kell nem fogom rábeszélni legalábbis én nem ....más lehet hogy így csinálja .

És igen a legtöbb helyen vállalkozói kell hozzá ,illetve érettségi és pénzügyi hatósági vizsga , ha érzed magadban hogy ez menne neked próbáld meg , de sose az motiváljon hogy mennyi pénzt lehet keresni vele ,hanem az hogy az ügyfeleid elégedettek legyenek és hosszú évekig az ügyfeleid maradjanak a többi majd jön magától , bármilyen kérdésed van szívesen válaszolok akár privátban is . :)

2014. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy középfokú végzettség és szakirányú MNB vizsga, vagy pénzügyi vonalon szakirányú felsőfokú végzettség, biztosítási vonalon jelenleg bármilyen felsőfokú végzettséget elfogadnak. Ez remélhetőleg változni fog és ott is szükséges lesz a pénzügyi szakirány.
2015. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!