Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mehetek erre a tanfolyamra,...

Mehetek erre a tanfolyamra, ha nincs semmi háttértudásom, vagy kinevetnek?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy hogyha nem vesznek fel egyetemre, akkor valamit szeretnék csinálni, most néztem egy ilyen aerobic edzői tanfolyamot, de az a problémám vele, hogy nem vagyok olyan alkatú, mert nem aerobicozok. Ez nagy hátrány nekem? Több, mint 8 évig versenyszerűen sportoltam, de már rég nem. Viszont ez érdekelne, mert amúgy szeretek sportolni, de hátránnyal indulnék, kinevetnének?

2014. júl. 22. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá.

Vagy pedig előtte menj el kicsit aerobicozni - ne rögtön edzői tanfolyamra, hanem te vegyél részt aerobic-órákon. Így kicsit talán közelebb kerülsz a sporthoz, láthatod, mennyire tudnád csinálni.

2014. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!