Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnatok-e olyan javaslattal...

Tudnatok-e olyan javaslattal segiteni, hogy hol vegezhetnek kifejezetten csak online uton logisztikus szaktanfolyamot?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kulfoldon elek es dolgozom, ezert nincs idom hazaugralni tanfolyamokra.


Persze itt, Angliaban is vegezhetnek ilyen iskolat mondhatjatok, de itt mar vegzek egy tanfolyamot, ezert ket idegennyelvu tanfolyam mar nehezen menne nekem az ido kottotsege miatt (is).

Ezert volna jo, ha a masikat magyarul tanulhatnam, de logisztikus tanfolyam kinalatbol Dunat lehetne Magyarorszagon fakasztani, de egy sem online, legalabbis en nem talaltam. Tudtok ilyet?



2014. júl. 31. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak [link] -t ismerem, ami ilyesmivel foglalkozik. Nézz szét van-e neked megfelelő képzésük.
2014. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!