Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jó esélyeim vannak ahhoz,...

Jó esélyeim vannak ahhoz, hogy stewardess lehessek?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a légiutaskísérői foglalkozàssal kapcsolatban:

1. Ha angolul és németül folyékonyan beszélek, illetve mellette még tudok egy kicsit japánul is, úgy jó esélyekkel indulhatok egy toborzáson?

2. Ha például a WizzAirhez jelentkezem, akkor itthon kell részt vennem a tanfolyamon, vagy ők is külföldön tartják?

3. Ha a fent említett légitársaságnál el tudok helyezkedni, mennyi időt tudok otthon tölteni az utazás mellett?

4. A tetoválás kizáró ok lehet?

5. Korábbi műtétek kizáró okok lehetnek?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. aug. 9. 02:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a korábbi műtétek alatt természetesen nem plasztikáztatást vagy ilyesmit értek :D
2014. aug. 9. 02:47
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

1. Az angol nyelvtudás alapkövetelmény, a német mindenképpen előny jelent.

A nyelvtudáson kívül nagyon fontos a jó megjelenés, kedvesség, fizikai és pszichikai rátermettség.

2. Nem tudom.

3. Nem sokat, a stewardessek a legtöbb időt utazással töltik.

4. Attól függ, hol van. Ha olyan helyen, amit nem takar az egyenruha, akkor igen. Pl. nyak, kézfej, csukló.

5. Nagyon szigorú orvosi vizsgálatokon kell átesni. Ha jók lesznek az eredmények, akkor nem lesz gond.

2014. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

A cukorbetegség hátrányt jelenthet?

2014. aug. 9. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2014. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket már néztem én is.
2014. aug. 9. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
A linkben van minden kerdesedre a valasz, angolul. Nem ertem miert irtad ki a kerdest, ha mar nezted a linket.
2014. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert kívàncsi vagyok személyes tapasztalatokra is, illetve a linkekben adott válaszokat nem találtam teljesen hasznosnak.
2014. aug. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!