Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kollégiumhoz kell a nappali...

Kollégiumhoz kell a nappali jogviszony?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 08:37
 1/6 pokiloki ***** válasza:

Kollégiumtól függ. Egyetemen például igen. Ha nappali jogviszonyod van akkor a havi bér olyan 15-e FT , de ha nem akkor ez csak több.


Vagyis nem mindenhol szügséges de többet kell fizetned érte.

2014. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából mennyivel szokott több lenni?
2014. aug. 17. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nagyon merész így általánosítani a 15 ezret. Nálunk 9 ezer, ami azért nem a 15 ezer közelében van.
2014. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van pár dolog, amit nem értek. A nappali jogviszony egy követelmény, tehát nappaliből kell jelentkezni, vagy az ottani nappali jogviszonyrólról beszélünk? És egyébként ebbe a 15000-be benne van a kaja is?
2014. aug. 17. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy van benne a kaja, az kicsit túl olcsó lenne úgy nem gondolod?

Egyetem függő, van ahol lehet olyanoknak is elhelyezkedni, akik nem nappalin vannak, hanem mondjuk levelezőn, de akár passzív féléveseket is felvehetnek.

2014. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez teljesen iskolafüggő, én pl az NYF kolijában vagyok, és oda midnenkit felvesznek, aki jelentkezik, még külsősöket is, sőt, általába maradnak is üres szobák. de pl. az ELTE kolijaiba inkább csak nappalisokat vesznek fel, mert ott helyhiány van.
2014. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!