Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hangmesteri képzésnél mik a...

Hangmesteri képzésnél mik a kizáró okok?

Figyelt kérdés
érdekelne ez a szakma, de sajnos, ha enyhe fokúan is, de vörös-zöld színtévesztő vagyok...ez vajon itt is kizáró ok?
2014. szept. 8. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Kizáró ok az ha nem tudod kifizetni :)

Nálunk volt "felvételi" az Octopusnál, de vicc kategória volt az egész. Színtévesztést egyáltalán nem nézték.

2014. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszi :) igen, közben ismerőssel beszéltük, mert ő akar jobban, hogy hova kellene mennünk, mert ő az Athéné-be akar, de én elég sok helyről úgy hallottam, hogy ezek az OKJ-sek nem igazán érnek semmit, SET-ről meg sok jót hallottam, csak hát az jó drága :)
2014. szept. 9. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem ér semmit, ahogy a többiek sem.
2014. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor tulajdonképp mind1, hogy oda megyünk(ha megyünk), vagy Athéné-be, ingyenes OKJ-sre? mondjuk az igaz, hogy az egyéb dolgok finanszírozása valóban nem kevés pénz :) azt mondjuk hallottam még így, hogy ismerettséggel is már rettentően nehéz ebben a szakmában helyet találni itthon.
2014. szept. 9. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

12 éve végeztem jó eredménnyel, bent vagyok az adatbázisukban is, de állásajánlattal soha senki meg nem keresett...

Saját vállalkozásomban hasznosítom... a papírjukat, mást nem nagyon adtak.

2014. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem :) köszi az infókat, hasznosak.
2014. szept. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!