Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magister Universitas emelt...

Magister Universitas emelt töri Debrecenben?

Figyelt kérdés
mit gondoltok a suliról? megéri a pénzt és energiát bejárni?

2014. szept. 12. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van már valami infód róla? Én is pont emelt törire Debrecenbe szeretnék jelentkezni, de nem tudom, hogy megéri-e.
2014. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, kérdezgettem "helyieket". Jó visszajelzéseket kaptam, s már be is fizettem a kedvezményes tanfolyam díjat.
2014. szept. 25. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát, azt a pénzt költhetted volna inkább valami nyelvi képzésre, mert az emelt történelem az tipikusan az, amire simán fel lehet készülni egyedül is, ha tudsz olvasni.
2014. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is befizettem már.. úgy néz ki akkor csoporttársak leszünk.:) Amúgy azt mondják jó suli, jól felkészítenek a tanárok, jó hangulatban telnek az órák.
2014. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
dejó...örülök
2014. szept. 27. 21:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is befizettem. Attól függ kinek mi a kitűzött cél. Ha pl. nem 80%-os emeltet akarsz, hanem 70-80%-os középszintet, helytálló az a feltevés, hogy otthon is fel tudsz készülni.

Véleményem szerint egy nagyon jó emelt törihez már szükség van tanárra is, aki gyakorlott, meg tudja tanítani milyen séma szerint írj egy esszét, hogy az jó is legyen, mire figyelj egy forráselemzésnél.

Ezeken kívül még kiadják az évek óta jól bevált anyagot, amit csak meg kell tanulnod, így nem neked kell bogarásznod a könyvben, hogy vajon ez fontos vagy sem.

2014. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen, ezen az állásponton voltam.

Cél pedig az emelt érettségi...nem is akármilyen :D

2014. okt. 1. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Én voltam az a válaszoló, aki inkább a nyelvtanfolyamot javasolta. Az utánam válaszoló szimplán hülyeségeket ír... A 70-80%-os középszint nagyjából bárkinek elérhető, aki tud olvasni. Aki pedig tud olvasni, és még szereti is a történelmet, annak ugyanez emeltben sem tud nehézséget okozni. Én is egyedül készültem, nem vagyok csodagyerek, és mégis 91%-os emeltem lett idén. Csak ezért mondtam, mert nem fogsz ott sem semmi különleges csoda receptúrát hallani a történelem érettségihez, csupán csak elmondják, hogy mit kell otthon megtanulnod.
2014. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát én nagyon félek tőle, már csak a magam megnyugtatásáért is megéri
2014. okt. 2. 19:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írtam, tehát nem mondanám szimplán hülyeségnek, amiket írtam. Illetve ez az én véleményem volt.
2014. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!