Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van itt aki gyógypedagógiai...

Van itt aki gyógypedagógiai asszisztensnek tanul?

Figyelt kérdés
Ha igen hol tanultok?:) Milyen a képzés? Nagyon szeretném megtanulni ezt a szakmát,csak nem tudom melyik intézményben lenne érdemes.
2014. szept. 14. 13:05
 1/1 brokenbone válasza:
én a Raoul Wallenbergben vagyok másodéves.az első év jó része biosz meg történelem ami alpárian unalmas és érdektelen.vannak érdekes dolgok, ha úgy érzed ebben kell elhelyezkedned, akkor gyere ide, bár idén nem indult GYPA osztály, úgy látszik nem igazán vonzza az embereket, én is csak utsó percben jöttem ide.sok pedagógia lesz, meg a pszichológia ami nehéz azon kívül nem olyan vészes, ha tanulsz.én nem nagyon szoktam szerencsére átrugdaltak. :D a gyakorlat első évben óvoda, aztán általános iskola alsó tagozat, majd a nyári ismét ovi.gyerekekkel kell foglalkozni, engem mondjuk mindenhol imádtak mert csávó vagyok, rám nagy szükség van ilyen helyeken.a tanárok segítő készek, de van egy-két baromi unalmas és sótlan alak, nem mondom, hogy képzetlenek, de na, diktálni én is tudok mint egy gép.a második év talán húzósabb, de abból a szempontból nem, hogy itt most már végre tényleg a fogyatékosságról van szó.első évben egy mondatot nem tanultunk a sérültekről. :D
2014. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!