Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Penny Market azért hirdet...

A Penny Market azért hirdet képzést, mert ingyen munkaerőre van szüksége pár hónapra?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok erre válaszolni, hogy üsse kő alapon jelentkeztem az idén ősszel induló képzésükre, átmentem az írásbeli rostán, de a szóbelin akkora meglepetésben volt részem, hogy ihajj! Olyan önéletrajzot állítottam össze, amiben azt a látszatot keltettem, mintha nem dolgoztam volna szinte semmit az elmúlt 10 évben. Ezt persze nem tudták megemészteni, úgy tettek mintha ez valami hú de nagy képzés lenne hatalmas elvárásokkal, mintha még diplomások is egymást ölnék érte a bekerülésért, én meg kaptam tőlük a kioktatásokat, lehetetlen ötleteket a munkakereséshez. Tehát tartós munkanélküliek kerüljék mindenképpen, mert úgy látszik ők le vannak sajnálva, nézve. Mintha nem tanulni vágyó, intelligens emberek kellenének oda, csak rabszolgák. Egyáltalán nem voltak segítőkészek, megértőek, úgy éreztem nem adtak lehetőséget, hogy felálljak a padlóról.
2014. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig én úgy képzeltem, hogy pont a régóta állástalan, teljesen elkeseredett embereket akarják megcélozni ezzel… Ki más lenne hajlandó ingyen dolgozni nekik hónapokig?? Aztán a "képzés" után - úgy tudom - csak kis részüket tartják meg dolgozónak.
2014. nov. 3. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem. Ahhoz képest hogy ez lényegében képzés lenne (még ha munkával is egybekötött), túl nagy jelentőséget tulajdonítanak a korábbi munkaéveknek. Lehet azt gondolják, hogy ha te nem vagy elég rámenős és gátlástalan, akkor ott sem fogsz sokáig boldogulni.
2014. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!