Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan kell az EMVA szakképzés...

Hogyan kell az EMVA szakképzés díját visszaigényelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! rész vettem a felül említett szakképzésen, aminek a díját vissza szeretném igényelni. Minden papírom meg van hozzá, de az mvh elektronikus felületével nem boldogulok. Ha valaki járt már azon az oldalon, akkor tudja, hogy nagy szar az egész, mert nem lehet a különböző menüpontokat megtalálni. Azon a nagy lepedőn, amit küldtek a hivatalból, az áll h az e-kérelem menüpont alatt tudom ezt elintézni, ugyanakkor én ilyen fület nem találtam. Segítsetek nekem, légyszives!

#tanfolyam #ügyfélkapu #MVH #EMVA #natura-2000
2014. szept. 23. 23:15
 1/2 Varsányi Gabriella válasza:

Szia! Beírtam a Google-ba, hogy EMVA szakképzés kitöltési útmutató és kidobott egy olyat (nálam fölülről a 2.), hogy pdf. Szakképzés kitöltési útmutató 2011. október - MVH.gov.... Rákattintottam, aztán meg kellett nyitni a pdf-et, letöltötte és ott szájbarágósan, pirossal bekarikázva mutatta, hogy éppen hova lépj, mire kattints. Próbáltam Neked belinkelni, de nem lehet. Írd be így, hátha Neked is beadja! Egyébként ez az elektronikus szar sokkal-sokkal bonyolultabb, mint mikor régen bementél a falugazdászhoz vagy feladtad postán a dolgaidat. Kíváncsi lennék, hogy én, ha 32 éves fejjel ennyit kínlódtam mire rátaláltam, akkor egy idősebb ember ezen hogy tud kiigazodni!? :/

Remélem, hogy Neked azért sikerült segítenem! :)

2014. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm. Nagyon nagy segítség volt, de a nyomi webhely nem fogadja el a reg. számomat, így nem megyek az egésszel semmire, úgyhogy inkább feladtam.

De tényleg nagyon köszönöm a segítséget.

2014. szept. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!