Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Akik mostanában a Bols Mixer...

Akik mostanában a Bols Mixer Akadémiára jártak mixer tanfolyamra, az ő véleményükre lennék kíváncsi! Teljesen kezdőként is be lehet iratkozni?

Figyelt kérdés
Aki odajárt és megtenné, hogy mesél egy picit azt nagyon megköszönném. Minden érdekel:)
2014. okt. 10. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Azok most munka nélkül ülnek otthon és azon kattognak, h minek vették be azt a sok maszlagot, amit ott osztottak...
2014. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mesélek én. Nemrég kínlódtam végig a nagy bols mixer akadémiát... Kecskeméten lakom. Persze jól benyaltam a reklámfotókat és befizettem a nam kis összeget a bartender tanfolyamra. Mint kiderült, a képzés egy lepukkant középiskola tornazsák-szagú termében lesz... A pesti oktatók leutaztak, hozták a kartonba csomagolt üvegeket, tisztára olyan volt, mint valami NDK kempingben... Na, persze kihasználva, hogy jogunk az nem sok van, az összevonások időpontjait folyton változtatták önkényesen, mert ugye mi vidéki kis fruskák, csak másodrendűek vagyunk számukra, holott ugyanazt a horror pénzt kérték el, mint a pesti tanulókról. Uganaz az oktató egyszerre járt Szekszárdra, meg Kaposvárra, Szegedre... Hol volt épp nagyobb lázongás. Szaladt tüzet oltani. Lényegében így 3x annyi időbe került elvégezni a tanfolyamot emiatt, mint ahogy először ígérték. Szóban mindig mindent megígérnek, aztán a végén kuss a neved... Lényegében ennyi.:(
2016. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!