Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fogászati asszisztens munkához...

Fogászati asszisztens munkához kell "gyomor"?

Figyelt kérdés

Már régóta érdekel ez a fogászati téma, sajnos jó magam is elég sokat járok fogorvoshoz és érdekesnek találom ezt a területet. Gondolkoztam rajta, hogy talán ilyen téren helyezkedjek el, de nem tudom milyen a "másik oldalon" állni. Mennyire gyomorforgató ez a munka? Illetve a képzés? Valahol azt olvastam, hogy némi patológiát is kell tanulni.. Az konkrétan azt jelenti, hogy boncoláson kell résztvenni? Vagy csak ilyen elméleti oktatás van belőle? Az ilyet már nem hiszem, hogy bírják az idegeim. Valaki tud valami jó tanácsot vagy példát mondani, ami alapján eelgondolkodhatok azon, hogy nekem való-e ez a szakma?


Köszi előre is!


2014. dec. 3. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha megnézed, hogy legrosszabb esetben mit csinálhat a fogorvos. Nem csak kis fúrás, meg tömés, hanem az igazán kemény több órás húzás, helyettesítés, stb. kezelésekre gondolok. Ha ezt már nem bírod, akkor ne menj annak.
2014. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!