Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megbuktam autóvezetői vizsgán,...

Megbuktam autóvezetői vizsgán, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint 30 órát vettem, de mindíg elhibázok valamit, pedig próbálok figyelni. Az oktatóm állandóan sérteget, és már nagyon elegem van az egész vezetésből. Mit tegyek, váltsak oktatót, vagy maradjak nála és próbáljam meg újra?
2015. jan. 28. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak az én oktatóm annyira **ci, hogy még vizsgázni sem mertem elmenni. Én váltani fogok, nála csak jobb lehet, csak azt sajnálom, hogy pótórát kell majd vennem...


Szerintem válts, és vegyél pótórát, ha szükséges.

2015. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naná, hogy váltsál oktatót, eddig is kellett volna.
2015. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék okatatót váltani? El kell kérnem a kartonom?
2015. jan. 28. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Először keress egy oktatót, de olyat, akit valaki saját tapasztalatából ajánl, és kérdezd meg, hogy mehetsz-e hozzá. Aztán el kell kérni a kartonodat.
2015. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!