Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen "oktav-os" képzésekről? Engem konkrétan villanyszerelő érdekelne. Nézik ezt valamibe a munkaerőpiacon vagy csak kidobnék 400k-t? (Van már pár okj-m, amivel tapasztalat híján nem mentem sokra. )

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 21:06
 1/4 anonim válasza:

A munkáltatók nem tartják egyenrangúnak egy több éves iskolai képzéssel. És szerintem sem az.

Úgy gondolom kidobott pénz lenne.

2015. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkreditált vagyis akkor csak érnek valamit a képzések. Sztav amúgy jobb a villanyszereloi oktatás mint az oktavban ott másfél év, és nincs messze oktavtol angol utcában van, bosnyáktol nemessze.
2015. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Még a normál képzésben résztvevők 97%is képtelen villanyt szerelni.Akkor egy okj-s től mit lehet elvárni.
2015. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ akarod e csinállni . Nálunk a gépész nérnök is ott végeszte el a villanyszerelő sulit . Így legalább még több mindenbem keres pénzt :)
2016. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!