Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Flyteam ad felsőfokú végzett...

A Flyteam ad felsőfokú végzettséget?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, mi az?
2015. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
figyelj olyat kérdeztem első sorban aki ért is hozzá.amúgy ha megnézed googleba biztos kiadja.
2015. febr. 22. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Az iskolarendszerhez értek, tehát tudnék válaszolni kicsit több információ alapján, de esetleg ha segítséget vársz, akkor emeld meg a fenekedet, és add meg te szükséges információkat, ne a segítőket oktasd ki guglizásból. Ugyanis erre a válasz az, hogy a kérdésedre is meg lehet találni a gugliban a választ. Jó szórakozást hozzá, és ha még bármire szükséged van, akkor fordulj bizalommal a falnak.
2015. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egy pilóta iskola ahol a pilótákat képzik
2015. febr. 22. 20:48
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

itt van a honlap

2015. febr. 22. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ezek a képzések semmilyen iskolai végzettséget nem adnak, hanem különféle jogosítványokat a repülőgépek vezetéséhez.
2015. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. febr. 24. 17:13
 8/9 anonim válasza:

T. 3-as

Abszolút igazságod vagyon

2015. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a válaszomat, szíveskedjen megcáfolni engem, és kiegészíteni az alábbi mondatot: Igen, a Flyteam ad felsőfokú végzettséget, mégpedig..... szakon.... szintű diplomát ad.
2015. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!