Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Látszerész és fotócikk kereske...

Látszerész és fotócikk kereskedő tanfolyam ára mennyibe kerül most kb?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha felhívod a képzést indító intézményt akkor előfordulhat, hogy olyan választ fogsz kapni amivel mész is valamire.
2015. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan jó,hogy ennyi bölcs ember van itt
2015. febr. 25. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem fogom megérteni, hogy miért kér valaki tanácsot - pláne olyan kérdésben amire egy telefonhívással pontos választ kaphat - ha utána nem csak, hogy nem fogadja el a választ, hanem még bunkó is. Az meg már mellékes, hogy a kérdés már magában is pontatlan, mert fogalmunk sincs, hogy Te épp Bivalybasznád-alsón vagy Budapesten vagy épp Stuttgartban szeretnél tanulni.
2015. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En meg azt nem ertem,hogy aki nem tud valaszt adni minek ir?! Es most nem az elso kommentelore ertettem. Egy atlag arat kerdeztem de latom itt is baromi keszseges mindenki. De amugy is rohadt mindegy mert megtaltam a valaszt.
2015. febr. 26. 00:05
 5/7 anonim válasza:

Szia,

én ezt a választ kaptam kb egy hete:

Tisztelt Érdeklődő,


A következő felnőtt levelezős OKJ-s Látszerész és fotócikk-kereskedő képzésünk március 20-ai hétvégén indul.


A képzés időtartama: bő 1 év, szakmai vizsgával együtt max. 1,5 év havonta egy hétvége (pénteken csoport bontásban gyakorlat, szombaton 9:40-16:10 elmélet, valamint a 7. alkalomtól még egy csütörtök kapcsolódik hozzá)


A képzésen való részvétel feltétele: érettségi, illetve a szakmában gyakorlati hellyel kell rendelkezni, ahol 672 órát kell eltölteni


A képzés díja: 320.000,- Ft (ötszöri részletfizetési lehetőséggel) + 50.000,- Ft vizsga díj ( a vizsga előtt 2 hónappal)

Kedvezmény sajnos nincsen.


Az on-line jelentkezési lapot megtalálja a www.latszerészkepzes.hu weboldalunkon.

2015. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sokba.
2015. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2015. márc. 24. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!