Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mérlegképes könyvelő tanfolyam...

Mérlegképes könyvelő tanfolyam esetén a Perfekt vagy a Penta a jobb?

Figyelt kérdés
Érdekelne szervezettség, időpontok betartása stb mindkettőről

2015. febr. 26. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Pentánál nyomtam le a tanfolyamot, előképzettség nélkül, mert a diplomám elég volt hozzá, így 1-2 tárgyat el is tudtam fogadtatni. Hétvégi képzésen volt, így baromi tömör volt, a számvitel-elemzés tárgy elméleti része iszonyat tömény volt és nagyon siváran adták elő.

Vannak egész jó tanárok, aki kértéenek a dolgukhoz és elég jól tudnak előadni, pl. aki az adózást meg a pénzügyet tartotta nekem, ileltve a számviteli ellenőrzést, de volt egy öreg nő, aki a számvitel szervezést tartotta, én olyan szar órán nagyon rég voltam...

A SZÁMVITELt egy férfi és egy nő tartotta felváltva, nekem a nő előadásmódja száraz volt, a pasasnak meg -számomra- irritáló volt a személyisége, minta fogyatékosoknak magyarázott volna néha, olyan érzésem volt... Oké, hogy senki nem penge elsőre belőle nyilván, de azért valami értelmi szintet tartsunk már... Az oktatásszervezőkkel volt néha bajom, mert az eszükért nem mindet lopnák el és pár információt úgy keleltt kiimádkozni, de alapvetően nagy baj nem volt a Pentával. Meg szerintem édesmindegy, hol rakod le a vizsgákat végül, a papír számít.

2015. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. febr. 27. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hol rakod le, a munkaadóknak fogalmuk sincs az okj képzésekről. Az enyémnek sem volt. Egy diplomás fütyül rá, hogy hol milyen okj-kat lehet tanulni. A jegy számít és a tudás, amit fel tudsz mutatni.
2015. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem...de az azért nem mindegy, hogy milyen minőségben adják le a suliban a tananyagot..
2015. ápr. 7. 13:12
 5/5 anonim válasza:
A Perfektet nem ajánlom.
2019. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!