Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen egy grafikus OKJ képzés?

Milyen egy grafikus OKJ képzés?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatok érdekelnének. :) Tulajdonképpen mindenre kíváncsi lennék.

Szabad kézi rajzolás mennyire fontos része a képzésnek? Hol végezted? Mik voltak a követelmények? Mennyire voltak teljesíthetőek? Olyannak képzelted a korábban a tanfolyamot, mint amilyen volt?


Köszi mindenkinek, aki időt szán rá és válaszol. :)



2015. márc. 27. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem én végeztem, hanem néhány volt osztálytársam. Egyikük sem tudott vele elhelyezkedni. Még talán a Moholy vagy Képzőművészeti Egyetemmel lenne esély. Nem bunkóságból írtam, csak nem szeretném, ha feleslegesen pazarolnád az idődet és a pénzedet. Bár az egyikük kiment Hollandiába tetoválni és rengeteget keres vele. Egyébként engem is érdekelt a képzés, de csak max hobbiból végezném el.
2015. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad velem! :)

Valaki más esetleg?

2015. máj. 4. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ismerősöm grafikus. Járt is ilyen képzésre(Athénébe), de nem fejezte be. Ő már középsuli alatt is végig rajzolt, mindig nála volt a mappája a rajzaival. Jelenleg webdesignerként dolgozik, hamar talált állást, viszont itt programok ismeretére van szükség, Adobe PS, InDesign stb., meg nem árt tudni HTML-t, CSS-t, PHP-t. Szóval ha ilyen területen is el tudod képzelni magad, akkor inkább az informatikai tudásodat alapozd meg, itt a szabadkézi rajzolási készségnek csekély szerepe van, viszont van rá kereslet. Szóval a lényeg, hogy akkor lesz munkád ezzel, hogyha amúgy is felvennének, a papír nem számít.
2015. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm! :) Nagyon hasznos a válaszod!

Szép napot!

2015. máj. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!