Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudtok ajánlani, (Budapesten,...

Thepityu kérdése:

Tudtok ajánlani, (Budapesten, vagy Pest megyében) jó iskolát fogyó elektródás védőgázos hegesztés (CO2) elsajátítására?

Figyelt kérdés

Üdv.21 éves vagyok,lánghegesztéshez értek.Arra gondoltam megszerzem az említett szakmát.Jelenleg műhelyben dolgozom,tudok gyakorolni.

Érdekelne,hogy nettó órabér mennyi körül van?

Nagyon nehéz-e elhelyezkedni benne ?

Meg tapasztalatokat is meg hallgatok szívesen.



2015. ápr. 15. 19:33
 1/3 goaus ***** válasza:
Szia! Én ajánlom a CO-t, a legkeresettebb szakma hegesztésen belül ma, főleg Mo-on, de külföldön is többségében. Mo-on változó ahogy nézem, szerencsére otthon egy percet se dolgoztam szakmában, vannak, ahol 700-at adna, a profiknak kénytelenek voltak emelni, mivel már mindenki kiment rendes bérért dolgozni. Kecskeméten br 300-at is ígérnek már cégek, de mondom, ez a profi szint, többsoros varratok, függő, stb. Iskol a az nehéz kérdés, ahogy olvasom nem nagyon találni ma már olyat ami nem a pénzre hajt, és normálisan oktatna.:( Minden jlentkezőnek ez a legnagyobb baja, hogy normális iskola ma már nincs, csak lehúzás... Kezdőként amúgy olx-en rengetegen kerestek munkát, mondván nem kellenek sohova, szerintem minősítéssel azért normális ember eltud menni, annyi cég keres embert. Mondjuk otthon nincs becsülete egy szakmunkásnak még mindig, ez a baj, kinn egy szombat éjszakás műszakkal többet kerestem mint otthon egy havi átlagfizetés. Nem csoda akinek esze van megtanulja a nyelvet, és megy is kifelé.
2015. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Hát majd akkor még keresgélek,mert tudom hogy ezek a képzések nem az igaziak,de valahol csak oktatják rendesen.Érdekel a dolog,gyakorlom munkaidőben,olvasok róla,technikáit próbálom ellesni neten...

2015. ápr. 18. 20:56
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


itt tartok most még egyelőre

2015. ápr. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!