Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Családsegítő, mint hivatás,...

Családsegítő, mint hivatás, van értelme?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányulna, van-e értelme ezt a szakmát letenni, és ebben az irányban munkát keresni. Nincsen más végzettségem, és azt láttam, hogy csak felsőfokú végzettséggel keresnek ebben az állásban embert, de akkor nem értem, hogy miért lehet letenni,mint OKJ-s szakma? Mindig is foglalkoztatott a dolog, tudom, hogy ezt teljesen magaménak tudnám érezni, de mivel ez nekem csak egy középfokú végzettségem lenne, nem kapnék ezek szerint vele állást? :( Előre is köszönöm, ha valaki tudna erről nekem tájékoztatást adni!

2015. ápr. 26. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért lehet okj-n is letenni, hogy azok, akik a tanfolyamot tartsák, pénzt keressenek. :/
2015. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!