Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Adobe Photoshop tanfolyamot...

Adobe Photoshop tanfolyamot végzettek?

Figyelt kérdés
Mihez kellett nektek a Photoshop? Használtátok utána melóban? Hamar megtanultátok kezelni a programot? Én személy szerint kicsit bonyolultnak érzem, 2 nap volt belőle tanfolyamom (2x3 órahossza). De még nagyon rá kellene gyakorolnom, mert az oktatás alatt csak gyorsan ledaráltuk az egészet :S

2015. ápr. 29. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyes programok használatánál a gyakorlat számít. Én nem végeztem tanfolyamot, magamtól tanultam meg kezelni, neten néztem utána a dolgoknak. Még mindig vannak új dolgok, amikre rácsodálkozom néha. 2 naptól ne várj csodát, sokat kell gyakorolni és akkor menni fog majd minden viszonylag gyorsan és egyszerűen.
2015. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A gyakorlat a lényeg, én könyvből tanultam meg, de a nagy részét el is felejtettem, mert inkább Indesig-ell+acrobat pro +pitsoppal dolgozom a munkám során. Van olyan kollégám akinek inkább kell a Photoshop ő jobban vágja.

(Egy nyomdai előkészítő)

De igen a nyomdaiparban,grafikázásban szoktuk használni, de csak képekhez! Abban kiadványt nem szabad készíteni ha esetleg nyomdázol.

2015. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 íazazazazaza válasza:
Én teljesen magamtól ismertem ki az egészet, igaz már 4-5+ éve haszálok kreatív programokat(PS,Blender,Maya,Ae) A tanfolyamokról meg annyit, hogy szerintem csak pénz lehúzás...Ha magadtól nem is megy a program kiismerése, akkor meg ott az internet, szerintem nincs olyan dolog ami nincs fenn :D Használtam-e melóban ? nos igen, több fotósnál is dolgoztam az elmúlt időben, valamint reklámcégeknél is. De ha ilyen téren akarsz elhelyezkedni, akkor ajánlatos megtanulni egyéb programokat, mert ezek magukban csak pici részletek, együtt kell használnod rengeteg programot egy nagyobb munkánál...
2015. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) Értem. Köszi a választ. A tanfolyamot az egyetem szervezte és teljesen ingyenes volt, szóval lehúzásról szó sincs. Most kezdek majd médiát tanulni és most kezdek csak megismerkedni ezekkel a programokkal amik a késôbbiekben kellhetnek.
2015. máj. 12. 12:38
 5/5 íazazazazaza válasza:
Helyes :) ha ingyenes akkor meg mért ne ? :D csak igen, egyetemmel az a baj hogy elhadarják elég rendesen
2015. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!