Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol könnyű megszerezni az...

Hol könnyű megszerezni az elsősegély vizsgát a jogosítványhoz?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 14:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenhol könnyű ha tudod.

Viszont ha jól tudom csak a Vöröskereszt-nél lehet vizsgát tenni.

2015. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ha tudod meg van fogalmad a dolgokról akkor könnyen megszerzed. 😉

De amúgy azt mondják, hogy az ilyen “komolyabb“ vizsgák közül az elsősegély a legkönyebb. Sok sikert! 

2015. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is azt hallottam, h szinte bárkinek odaadják, azonban olyat is meséltek nekem, h valaki 2szer is megbukott rajta.
2015. máj. 7. 21:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőre mentem át a KRESZ és a forgalmi vizsgán is, szóval nem lehetek egy hülye sofőr. Csak érettségi mellett nem igazán van időm még arra is megtanulni egy csomó mindent, ezért érdeklődtem, mivel tudom, hogy vannak, akik semmit se tanultak rá, semmit se tudtak a vizsgán, és mégis simán átmentek rajta.
2015. máj. 11. 13:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha nem tudod a választ a kérdésre, máskor inkább ne is írj semmit.
2015. máj. 11. 13:29
 6/11 anonim válasza:
100%

Lényegében nem kell tudni az egész tankönyvet, egy klisé szerű protokollt kell tudni:


- eszméletlen, van légzése -> kétféle stabil oldalfekvés

- nincs légzése -> vizsgálat -> befúvás -> kompresszió babán, közben járókelőnek odaszólni, hogy hívjon mentőt

- kiemelés autóból -> Rautek-műfogás

- baleset helyszínére érkezve mi a teendő

- egyféle fejkötés, áll parittya kötés és kéz felkötés


Nemrég vizsgáztam, ezekből áll a rutin.


Inkább reggel menj, kérhetsz vizsgaidőpontot, délutánra befáradnak a vizsgáztatók. Legyen vizsgapárod akit ismersz és nem 120 kiló, könnyebb stabil oldalfekvés bemutatása és előtte gyakorlása, plusz nem egy idiótát fogsz ki.

Nyaklánc, ilyesmi ne legyen rajtad ami rálóg a babára vagy akadályozza a lélegeztetést. A baba fejét hajtsd hátra és nagy erővel fújd, valósan hallani kell a kilégzését amit visszafúj.


Kell előtte a bejegyzett 6-7 óra gyakorlat, amin elvileg részt vettél tanfolyamon, ezen felül befizetett vizsgacsekk és telefonon kéri a sorszámát a vizsgaközpont amikor időpontot foglalsz (enélkül szóba sem állnak veled).


Remélem segíthettem, sok sikert!

2015. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. máj. 12. 09:24
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
BIZTOS a KRESZ vizsgát is "könnyített" módon sikerült megszerezni némi zsebpénzel !
2015. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindjárt gondoltam, hogy ezt fogod írni, de ki kell, hogy ábrándítsalak, ugyanis soha semmilyen vizsgán nem csaltam, egyszerűen eleget tanultam és gyakoroltam rá. Nem csak lefizetéssel lehet elsőre átmenni egy vizsgán...
2015. máj. 12. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A zsebpénz nem csalás.. / e országban/ ez megszokott /sőt elvárt/ dolog. Annyi hogy a miniszterek milliárdos míg a kisebb /funkcióban lévők/ megelégednek kisebb Nokiás dobozzal is.
2015. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!