Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nehéz pénzügyi- és számviteli...

Nehéz pénzügyi- és számviteli ügyintéző OKJ-s tanfolyamot elvégezni?

Figyelt kérdés
Miböl áll egy ilyen tanfolyam? Számolások és egyéb dolgok tanulása, vagy valamelyikből több van? Tudna valaki részletes infót írni erről?
2015. máj. 21. 20:02
 1/2 anonim válasza:

Szia


Nem nehéz elvégezni. Igen tudni kell számolni de főleg pénzügyből ott nagyon sokk képlet van és elég sokk elmélet, számvitelből ott kevesebb elmélet több gyakorlat a számlat tükör értelmezése és használata ott a legfontosabb. Meg tanultok könyvelő programban könyvelni, emelet tanultok még gazdaságtant, statisztikát, adózást, meg tanítják hogy kell kitölteni egy SZJA bevallást,stb meg amit kell.

De igazából így összetetten a képző központ dönti el hogy milyen ütemben és mennyit tanuljatok hogy a tanárok mennyi időt fordíthatnak arra hogy gyakoroljatok.


Én is elvégeztem ezt a képzést és majd szeretnék ezen az ágon tovább tanulni Mérleg Képes könyvelőnek, és igaz nehezen de találtam munkát is vele.

Pénzügyi Számvitel ügyintézőkre mindig szükség lesz.

2015. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Én is mérlegképes könyvelő szeretnék lenni, ezért kezdeném ezzel.
2015. máj. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!