Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sikerülhet ebben az esetben a...

Sikerülhet ebben az esetben a GKI vizsgám?

Figyelt kérdés

C kategóriás GKI vizsgám lesz jövőhéten,eddig nem tudtam elmenni okatatásra,aki intézte a tanfolyamot azt mondta hogy tanuljak otthon és sikerülni fog,nem muszáj bejárni órákra.Viszont most néztem,hogy ez nem csak tesztlap lesz,mivel ez alapképzés,hanem vezetés forgalomban meg valami szimulátor.Itthon tanultam könyvből,csinálgattam teszteket egész jól megy,szerintem ezzel nem lesz baj,viszont gyakorolni egyszer sem voltam ezeket a gyakorlati feladatokat...

A C elsőre sikerült,semmiből nem buktam,de félek ettől azért,hogy sikerülni fog-e így,hogy csak elméletre tanultam...

Megköszönnék néhány infót a vizsgával kapcsolatban,hogy mennyire komoly ez,miket kell csinálni,mi a menete az egésznek?



2015. máj. 22. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Komoly, "sofőrorientált" iskolánál - ha érted mire gondolok - mindenki átmegy. Jobb helyeken - főleg felújítósoknál - a szimulátor csak egy aláírás, ott voltál és kész.
2015. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát legyen igazad :)
2015. máj. 23. 16:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát sikerült a vizsga,de ez valami undorító,hogy sikeres C kategóriás vizsgák után még így megszenvedtetnek,az egész nap ráment mire végeztünk és nem volt egyszerű,segítséget szinte semmit nem kaptunk,na mind1 hát valahogy muszáj még bénzt behajtani az emberektől...
2015. máj. 28. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!