Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen jogaim vannak tanulókén...

Milyen jogaim vannak tanulóként egy autósiskolánál?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy mit tudnék tenni abban az esetben, ha már teljesen úgy érzem hogy hülyének néz az oktató? nyugdíj előtt álló fószer, nem én választottam őt, hanem ő magához rakott be vezetésre.. olyanokkal van gondom, hogy pl. többet állunk boltba, autómosóba, szerelőnél stb.. mint amit vezetek, 43 órát vezettem le eddig, 3000ft/óra költségnél. eleinte nyomta nekem hogy gyors meglesz jogsi, stb...és már 3 hónapja vezetgetek, de még szóba se jött vizsga.. eleinte nyomta nekem, a 30óra kötelezőt..jó csináltuk,mire meglett már 35-t fizettem be, mert rutinpályán 9óra helyett 14-t vezettetett le..aztán amikor meglett az alap 30 óra.. jött hogy 580km -t kell vezetni..most járok 43órával 480 körül..aztán most dobta fel azt, hogy vannak ám vizsga útvonalak, amiken végig kell mennünk, ami még legalább 15óra..szóval a 140.000 ftnak meghírdetett jogosítvány jelenleg tart 170.000 nél, és még 15óra, + eü-m sincs, és akkor még a forgalmi vizsga..jaa, és az a 15 óra szerinte még nem lesz elég,de ott 'ő már nem szólhat bele hogy mikor vizsgázok' szöveg..semmi biztatás nincs, csak az hogy rá megy a gatyád, sose fog sikerülni, 'én vezetek helyetted' baromságok..veletek volt már ilyen? ha igen, mit csináljak? ha oktatót váltok, nem fognak ge*izni velem, ha ugyan annál a sulinál maradok? vagy menjek másikhoz, ahol én leszek az aki másik suliba verte a pénz nagy részét, nekünk csak az aprót hozta nyúzzúnk le róla mindent amit lehet tanuló?

2015. jún. 18. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb, ha most szépen fognád magad, és otthagynád azt az iskolát. Keress egy jobbat, mert ezen látszik, hogy csak a pénzedre megy.
2015. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

elég hasonló velem is a helyzet, csak sajnos én már vizsgáztam is és nem lett meg

szóval most még vennem kell pár órát (érettségi miatt sok idő kiesett) és nem sokára újra próbálom

én is gondoltam rá, hogy átmegyek máshova, de lehet ott ugyanaz lenne vagy rosszabb

remélhetőleg most már meglesz és nem kell még több pénzt befizetni

amúgy mindenhol a pénzre mennek, csak van ahol jobban

2015. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megmondhatod az autósiskolában, hogy másik oktatót szeretnél. Ezért miért g*ciznének veled?

Viszont csak a biztosan jobbra válst! Tehát érdeklődj előtte ismerősöknél, ki hol tanult, kit ajánl.


Én nem is tudom, mikor került szóba legelőször a vizsga. talán a 43-44. óra környékén... és utána még ráhúztam 20-at :o

2015. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eszméletlen pofátlanságnak tartom amúgy...jó, húzzon ki az emberből plusz 10 órát, azt mondom hogy oké...de ne akarjon már dupla áron jogsihoz juttatni, úgy! hogy heti 2-3 órát tudok vezetni mert tömve van tanulókkal, nem győz oktatni és persze csak hétköznap lehet menni...érdeklődök , és akkor szerintem keresek új oktatót akivel nyugisan letolhatom ezt mostmár..
2015. jún. 20. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!