Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ez igaz? 20 éves kor felett...

Ez igaz? 20 éves kor felett ön költségen sem lehet nappali tagozaton OKJ szakmát tanulni?

Figyelt kérdés

Ma voltam bent egy suliban úgy volt, hogy szeptembertől bele kezdek egy 2. szakma kitanulásába, de azt mondták, hogy nappalira ön ktg-en se lehet járno csak estire...


Viszont ez nem stimmel, mert az 1. szakmámnál ami nappali volt, volt 1 osztálytársam aki 2. szakmáját tanulta, tandíjas volt, de járhatott nappali tagozatra.


Hogy is van ez akkor?



2015. jún. 23. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy èn most vizsgáztam, 1. szakmám ingyenes volt, de eddig úgy tudtam lehet menni 2-ra is csak már fizetős
2015. jún. 23. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg orbánnak. Neki köszönheted, hogy nem mehetsz nappalira. Régebben nem így volt.
2015. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Há, valahogy gondoltam... ez a règebben gondolom mèg 2 èvvel ezelőttöt takarja... csak az a gáz, hogy diákkènt estivel nem mehetwk dolgozni rendes állásra meg egyre kevesebb az esèly mert diákokat keres minden cèg. Ki van ez találva...
2015. jún. 24. 05:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami itt nagyon nem kóser. Eddig úgy volt,hogy az első szakma ingyenes,a 2.ért már fizetni kell. Viszont most módosítottak a törvényen,a 2. is ingyenes,és 25 éves korig tanulhatsz nappalin. Na de,hogy ez most lép életbe,vagy csak jövőre,az jókérdés.
2015. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!