Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Euroexam vagy ECL? Melyik...

Euroexam vagy ECL? Melyik nyelvvizsga a könnyebb?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ECL. Felsőfokút abból tettem, elsőre meglett. Sőt, két osztálytársam, akik sosem tanulnak semmit de azért beszélni tudnak szintén ECL felsőt tettek le, nekik is egyből sikerült.

Ez még persze nem azt jelenti hogy nem kell tanulni, de szerintem a feladattípusok ott könnyebbek.

Viszont azt ne felejtsd el hogy ez egyénfüggő. Töltöttél már le vizsgafeladatokat? Ha nem, akkor tölts le egyet-egyet és nézd meg, hogy neked melyik megy jobban.

Milyen szintre mész?

2015. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Középfokú
2015. júl. 14. 11:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére az Eurot is sokan dicserik
2015. júl. 14. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézz vizsgafeladatokat, és döntsd el, hogy számodra melyik egyszerűbb. Nekem az ECL jött be, de lehet hogy neked az euro fog. Mindenesetre szurkolok, hogy sikerüljön. :)
2015. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. júl. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!