Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen lenne a leginkább...

Milyen lenne a leginkább hozzámillő OKJ-s tanfolyam?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, nagyon szeretnék bekerülni az orvosi egyetemre. Leginkább a biológia és az egészségügy. Gondolkoztam az úszómester illetve a vízimentős tanfolyamokat, de nem tudom hogy az OKJ-e?

2015. júl. 21. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kell az orvosihoz ilyen?
2015. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az orvosihoz kell, hanem mert előtte is szeretnék csinálni valamit. Azért írtam az orvosit hogy mik a legjobb tanfolyamok egészségügyben
2015. júl. 21. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem OKJ-s tanfolyamokat csinálnék, hanem nagyon komolyan ráfeküdnék az emelt bioszra és a kémiára. Persze nem vagyunk egyformák, lehet neked a kettő is megy egyszerre.
2015. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 gondolom nincs tapasztalatod :D én emelt szintű bioszt és kémiát csináltam előtte évben előre hozott emelt szintű angolt és van felsőfokú nyelvvizsgám, és közép szintű németből mégsem kerültem be. Jelentkeztem OKJ -s képzésre gyógyszertári szakasszisztensit és megcéloztam újra és bekerültem...:)

Kérdező: Vagy ez amit én csináltam, vagy mentőápoló esetleg. Vagy próbáld meg mentőtisztit esetleg gyógyszerészeti Egyetemet.

2015. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!