Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » "Nem érdekel" a vezetés....

Hunorr kérdése:

"Nem érdekel" a vezetés. Elment a kedvem tőle bő 10 óra alatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hete vezetek kb 12 órát vezettem eddig, előtte sosem ültem a vezető ülésen. Egy alkalommal kb másfél órát szoktam vezetni, az első 30-40 perc megy hibátlanul aztán vétek egy apró hibát, le van ordítva a fejem utána már mindentől elmegy a kedvem. Néha már a szemem is könnyes...

Ott hagyni nem akarom mert már befizettem 60 ezer forintot.

Nem tudom hogy fogom ezt túlélni, de ezek az oktató felőli "piszkálódások" elveszik a kedvem az egésztől, volt hogy azon agyaltam hogy félreállok valahol és haza sétálok...

19/F



2015. aug. 29. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt szerintem a legtöbb autósiskolánál van mód oktatóváltásra mindenféle indok nélkül, másrészt nem kell megsértődni, lehet hogy így tudja csak kifejezni, hogy valamit rosszul csinálsz. Próbálj meg figyelni azokra a dolgokra, amit el szoktál rontani.
2015. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az semmiképpen nem jó és nincs értelme úgy vezetni tanulni, hogy utálod az egészet.

És a le van ordítva a fejed kifejezést szó szerint kell érteni? Mert ha hibázol és ahelyett, hogy elmagyarázná, hogy mit nem csinálsz jól és azt legközelebb ne így csináld, akkor érdemes lenne másik oktatót választanod. Van rá lehetőséged.

Viszont ha csak kicsit keményebben odamondja, azon meg nem kell megsértődni. Nekem egy nagyon rendes és türelmes oktatóm volt, viszont volt olyan, hogy kisanyám, mi a francot csinál, vagy most kirakom az autóból és mehet haza, meg hasonlók, persze nem ordítva, de nem bántásnak szánta, ő ilyen volt, aztán persze mindent elmagyarázott, megmutatott, szóval segített, én meg nem vettem magamra és le is vizsgáztam.:)

2015. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oktatót kell váltani, nem indoklás nélkül, hanem nagyonis megindokolva, nincsen joga a pénzedért úgy beszélni veled, mint a kapcarongyával.
2015. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor én vezettem nekem is ilyen volt, volt amikor nagyon jól ment, volt amikor elbasztam mindent, és le is oltott az oktatóm, de hát abból tanulja meg az ember. Végül elsőre átmentem :)
2015. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen néha ok nélkül kötözködik. Végülis valahol érthető mert fateromnak kiskora óta haverja az oktató, együtt nőttek fel és faterom mesélte hogy nincs minden rendben vele mostanában. Feleség megcsalta stb...én megértem csak ez nem rám tartozik. Most voltam uncsitesóm férjével vezetni egy ilyen hosszabb úton. Elmagyarázott mindent, nem idegeskedtem minden jó volt ment minden. Sosem fordultam meg oktatáson, most kérte tőlem hogy forduljak meg egymás után 2x is sikerült...
2015. aug. 29. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Következtetés: hétfőn bemész az autósiskolába és közlöd, hogy az oktató tűrhetetlen stílusa miatt új oktatót kérsz. Nem kell szenvedni.
2015. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le az oktatót. Kit érdekel, hogy faterod haverja? a nem kevés pénzedért igenis elvárhatod, hogy normálisan viselkedjen, ne ordítson.

Egy jó oktató nem tesz ilyet, és te meg nem is vagy köteles eltűrni.

2015. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy beszél veled ahogy csak akar, az ő autóját cseszed tönkre nem a sajátodat. Tudod mit az ilyen ne is vezessen.
2015. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!