Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szeretnék személy-és vagyonőr...

Szeretnék személy-és vagyonőr képzést végezni, aki ezzel foglalkozik az szereti csinálni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, azt olvastam, hogy ennyi idősen el lehet kezdeni, de aki ezzel foglalkozik azoknak a véleménye érdekel, hogy ennyi idősen megéri vagy nem? Úgy értem, alkalmaznának valhol? Nem mondanák, hogy túl fiatal vagy ilyesmi? Volt ahol olvastam, hogy fizikai felmérés is van, az nem gond, erőemelést hobbi szinten csinálom, meg néha boxolok (tudom nem meg kevv verni a masikat nem az a feladata de egy ilyen oktatason biztos előny) és a másik kérdésem az lenne, hogy az elméleti órák azok nehezek e, és iskola mellet el lehet végezni vagy nem? Még iskolába járok és vagy még ebben az évben el szeretném végezni vagy suli után

2015. szept. 20. 13:14
 1/3 anonim válasza:
100%

18 éves kortól el lehet végezni.


A tanfolyam igazi IQ light idiótákra van kihegyezve,nem tudsz annyira drogos,alkesz,idióta lenni,hogy ne tudd elvégezni és levizsgázni. Van ahol be se kell menni,csak aláírni a papírokat és fizetni.

Fizikai felmérés és box...van 1-2 komolyabb hely,de oda igazi kemény figurákat vesznek fel meg xar-házi ex-zsarukat.

A fizu 400-600 a 600 már kiemelkedő! Bejelentve csak 4 órára vagy,már ha vagy. Fizetett szabi nincs! Betegállomány nincs! És hiába dolgozol jól,ha jönne a helyedre egy ex-sün,akkor azonnal ki vagy rúgva!


[link]

2015. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Nagy kamu az egész a vizsgától kezdve...

A vizsgának az a lényeg hogy befizess mindent, onnantól kezdve egy félholtat is átengednek de akár egy őrült bolondot is.

A vagyonőr munkákról nem is beszélve:

[link]

[link]

[link]


Ezeket a cikket akár írhattam volna én is.

Ha rám hallgatsz válassz valami mást, de ha ezeket nem hiszed el tapasztald meg a saját bőrödön.

2015. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha azt akarod, hogy megfosszanak az emberi méltóságodtól akkor vágj bele!
2016. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!